Katarina Hård oljemålning

Katarina Hård oljemålning
Katarina Hård oljemålning
Katarina Hård oljemålning
Katarina Hård oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÅRD, Katarina (Född 1954): "Färd", signerad och daterad atergo Katarina Hård -2000, blandteknik på duk, 39x39 cm

168844

2013-02-09