Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Tomte i månljus, signerad Th. Rasmussen, olja på duk, 33x45 cm

Färgbortfall, ytslitage

168871

2013-02-08