Harry Fahlström oljemålning

Harry Fahlström oljemålning
Harry Fahlström oljemålning
Harry Fahlström oljemålning
Harry Fahlström oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FAHLSTRÖM, Harry (1904-1977): Solrosor, signerad Harry Fahlström, olja på pannå, 73x60 cm

168905

2013-02-09