Anna Cervin oljemålning

Anna Cervin oljemålning
Anna Cervin oljemålning
Anna Cervin oljemålning
Anna Cervin oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

CERVIN, Anna (1878-1972): Pojke i sjömanskostym, signerad Anna Cervin 1915, olja på duk, 61x50 cm

168907

2013-02-09