Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPAR med fat, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal, olika dekorer emaljfärger och guld, monogram AJ
Nagg, en kopp med fat lagad
168908
2013-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här