Koppar med fat Kina

Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPAR med fat, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal, olika dekorer emaljfärger och guld, monogram AJ

Nagg, en kopp med fat lagad

168908

2013-02-09