Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL, med ljushållare, porslin, KPM, höjd 10 cm, diameter ca 22 cm
Smärre nagg, slitage
168939
2013-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här