Skål porslin

Skål porslin
Skål porslin
Skål porslin
Skål porslin
Skål porslin
Skål porslin
Skål porslin
Skål porslin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, med ljushållare, porslin, KPM, höjd 10 cm, diameter ca 22 cm

Smärre nagg, slitage

168939

2013-02-10