Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998) (2): Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, färglitografi, bladmått 45x54 cm vardera, oramade

168946

2013-02-16