Jean René Bazaine färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BAZAINE, Jean René (Frankrike 1904-2001): Komposition, signerad Bazaine, blindstämpel Cercle Graphique, 115/200, färglitografi, 47x70 cm

168954

2013-02-09