Solur förgyllt

Solur förgyllt
Solur förgyllt
Solur förgyllt
Solur förgyllt
Solur förgyllt
Solur förgyllt
Solur förgyllt
Solur förgyllt
Solur förgyllt
Solur förgyllt

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOLUR, förgylld koppar, 1900-talets första del, höjd inkl.pil 100 cm

Slitage

168969

2013-02-09