Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
WERNER, Lambert (1900-1983): En cent för ett bröd, signerad Lambert Werner, gouache/collage, signerad och daterad Lambert Werner 1970, 12x9 cm
Proveniens: Svea Galleriet Stockholm
168975
2013-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här