Lambert Werner gouache

Lambert Werner gouache
Lambert Werner gouache
Lambert Werner gouache
Lambert Werner gouache
Lambert Werner gouache
Lambert Werner gouache

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WERNER, Lambert (1900-1983): En cent för ett bröd, signerad Lambert Werner, gouache/collage, signerad och daterad Lambert Werner 1970, 12x9 cm
Proveniens: Svea Galleriet Stockholm

168975

2013-02-09