Salvador Dali färglitogafi
2013-02-09
168996
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DALI, Salvador (1904-1989): "Torero´s Triumph ur Carmen", 1970, signerad och numrerad Dali 54/125, färglitografi, 54x43 cm
Gulnader, blad ur passepartout