Salvador Dali färglitogafi

Salvador Dali färglitogafi
Salvador Dali färglitogafi

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DALI, Salvador (1904-1989): "Torero´s Triumph ur Carmen", 1970, signerad och numrerad Dali 54/125, färglitografi, 54x43 cm

Gulnader, blad ur passepartout

168996

2013-02-09