Grötskål i tenn

Grötskål i tenn
Grötskål i tenn
Grötskål i tenn
Grötskål i tenn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÖTSKÅL, tenn, stämplad 1838, höjd 20, diameter 24 cm

Skador, senare knopp

169005

2013-02-09