Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
MANIKYRETUI, förgylld koppar, rocaille- och dekor med en romare, rokoko, längd 10 cm exkl. hängfunktion
Slitage, innehåll saknas
169006
2013-02-09