Manikyretui

Manikyretui
Manikyretui
Manikyretui
Manikyretui
Manikyretui
Manikyretui

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

MANIKYRETUI, förgylld koppar, rocaille- och dekor med en romare, rokoko, längd 10 cm exkl. hängfunktion

Slitage, innehåll saknas

169006

2013-02-09