Puzzle ball i benarbete
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKULPTUR (Puzzle ball) med hållare, ben, Kina, tidigt 1900-tal, total höjd 28, bollens diameter 6 cm
Kuntoraportti
Smärre skador
169007
Päivämäärä:
2013-02-09