Puzzle ball i benarbete

Puzzle ball i benarbete
Puzzle ball i benarbete
Puzzle ball i benarbete
Puzzle ball i benarbete
Puzzle ball i benarbete
Puzzle ball i benarbete
Puzzle ball i benarbete
Puzzle ball i benarbete

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SKULPTUR (Puzzle ball) med hållare, ben, Kina, tidigt 1900-tal, total höjd 28, bollens diameter 6 cm

Kuntoraportti

Smärre skador

169007

Päivämäärä:

2013-02-09