Nils Gunnar Stenqvist oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): "Cellbanor", monogramsignerad NGS samt signerad och daterad a tergo Nils G. Stenqvist 2002, olja på duk, 27,5x35 cm

169008

2013-02-10