Nils Gunnar Stenqvist oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): Komposition, signerad och daterad a tergo Nils G. Stenqvist 2002, olja på duk

169010

2013-02-10