Nils Gunnar Stenqvist objekt i trä

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): Objekt, signerad Nils G Stenqvist, bemålat trä i ram, 101,5x30,5 cm

Torrspricka, lagning på baksidan

169035

2013-02-10