Alexander Klingspor färglitografi

Klubbat för:

5 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KLINGSPOR, Alexander (född 1977): Vintergata, signerad A. Klingspor, 145/190, färglitografi, 56x62 cm

Kuntoraportti

169038

Päivämäärä:

2013-02-10