Alexander Klingspor färglitografi
Klubbat för:
5 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KLINGSPOR, Alexander (född 1977): Vintergata, signerad A. Klingspor, 145/190, färglitografi, 56x62 cm
Kuntoraportti
169038
Päivämäärä:
2013-02-10