Bordsur Junghans

Bordsur Junghans
Bordsur Junghans
Bordsur Junghans
Bordsur Junghans
Bordsur Junghans
Bordsur Junghans

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, Junghans, träfodral, pilastrar, kompensationspendel, höjd 41,5 cm

Slitage, skador

169040

2013-02-10