Tor Bjurström oljemålning

Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BJURSTRÖM, Tor (1888-1966): Bohuslandskap, stämpelsignerad Bjurström, intygad a tergo, olja på duk, 59x79 cm

169051

2013-02-10