Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORDSSTOL, engelsk stil, grön läderklädsel, mahogny
Ytskador, en lagning
169056
2013-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här