Stol mahogny

Stol mahogny
Stol mahogny
Stol mahogny
Stol mahogny
Stol mahogny
Stol mahogny
Stol mahogny
Stol mahogny
Stol mahogny
Stol mahogny
Stol mahogny
Stol mahogny
Stol mahogny
Stol mahogny

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, engelsk stil, grön läderklädsel, mahogny

Ytskador, en lagning

169056

2013-02-11