Reinhold Ljunggren litografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st, "Trosa skärgård, Tofsö", 1975, och "Vinterfiskare på hemväg", 1977, signerade R. Ljunggren, numrerade HCXXIV/L resp 264/310, litografier, 23,5x39 resp 39x30 cm

169063

2013-02-10