Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MALM, J. (omkring 1900): Norr Mälarstrand, signerad J. Malm, olja på duk, 37,5x44 cm
169067
2013-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här