J Malm olja

J Malm olja
J Malm olja
J Malm olja
J Malm olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MALM, J. (omkring 1900): Norr Mälarstrand, signerad J. Malm, olja på duk, 37,5x44 cm

169067

2013-02-10