Birger Birger-Ericson olja

Birger Birger-Ericson olja
Birger Birger-Ericson olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BIRGER-ERICSON, Birger (1904-1994): Släkttavlan, signerad Birger, olja på pannå, 152x121

169092

2013-02-16