Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BIRGER-ERICSON, Birger (1904-1994): Släkttavlan, signerad Birger, olja på pannå, 152x121
169092
2013-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här