Torsten Renqvist olja

Torsten Renqvist olja
Torsten Renqvist olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RENQVIST, Torsten (1924-2007): Utsikt från en balkong, signerad och daterad T.R -47, olja på pannå, 29,5x21,5 cm

169093

2013-02-16