Lennart Frisk olja
2013-02-16
169095
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRISK, Lennart (1943-2000): Örnnäste, signerad och daterad L. Frisk -92, olja på duk, 80x100 cm