Anders Lindgren olja

Anders Lindgren olja
Anders Lindgren olja

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDGREN, Anders (född 1933): Barockstol och Janushuvud, signerad och daterad AL -05, olja på pannå, 125x81 cm

169097

2013-02-16