David Larsson färgserigrafi
2013-02-10
169110
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARSSON, David (född 1968): Komposition, signerad och numrerad 51/250, färgserigrafi, bladstorlek 27x101,5 cm
Smärre hanteringsveck