Gottfrid Kallstenius oljemålning
2013-02-10
169115
| Klubbat belopp | 13 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
KALLSTENIUS, Gottfrid (1861-1943): Tallar i solnedgång, signerad G Kallstenius, olja på duk, 73x99 cm