Birger Ljungquist oljemålning

Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUNGQUIST, Birger (1894-1965): Flicka i landskap, signerad och daterad Birger Ljungquist 1943, olja på pannå, 40x31 cm

169123

2013-02-10