Silverbestick modell Munvig

Silverbestick modell Munvig
Silverbestick modell Munvig
Silverbestick modell Munvig
Silverbestick modell Munvig
Silverbestick modell Munvig
Silverbestick modell Munvig

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

BESTICK, 84 dlr, silver, modell Munvig, K. Anderson, Stockholm 1900-talets första del, olika årstämplar, bestående av 12 matgafflar, 12 matknivar, 12 matskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 dessertskedar, 14 teskedar, vikt exklusive knivar ca 2725 g

169134

2013-02-10