Tore Hultcrantz olja

Tore Hultcrantz olja
Tore Hultcrantz olja
Tore Hultcrantz olja
Tore Hultcrantz olja

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HULTCRANTZ, Tore (född 1923-): "Stadsbild", signerad och daterad Hultcrantz, olja på duk, 32x45,5 cm
Utställd: Västerås Konstmuseum 1974

Tryckmärken

169138

2013-02-10