Skulptur i form av clown
2013-02-10
169139
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKULPTUR, Clown, bemålad terrakotta, signerad Zoto Stockholm, höjd 45 cm
Smärre nagg