Ram 1800-tal

Ram 1800-tal
Ram 1800-tal
Ram 1800-tal
Ram 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RAM, 1800-talets första hälft, förgylld, med oljemålning, landskap, rammått 74x58, innermått 31,5x45 cm

169144

2013-02-10