Robert Rauschenberg färgofffset

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAUSCHENBERG, Robert (1925-2008): Stoned Moon Series: Sub-total, signerad och daterad Rauschenberg 1971, 102/500, färgoffset, blindstämpel, 20,5x32 cm, Gemini 429

Gulnad

169148

2013-02-10