Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAUSCHENBERG, Robert (1925-2008): Stoned Moon Series: Sub-total, signerad och daterad Rauschenberg 1971, 102/500, färgoffset, blindstämpel, 20,5x32 cm, Gemini 429
Gulnad
169148
2013-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här