Kämmer & Reinhardt flickdocka

Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKA, biskvi, Kämmer & Reinhardt, 1910-20-tal, märkt "K*R, Simon &Halbig, 126, 62", kulleadad kropp i trä och massa, längd 62 cm

Bruksslitage

169149

2013-02-10