M Pyk färglitografi
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PYK, Madeleine (född 1934): "Ateljén", ur sviten Barndomen, 1977, signerad och numrerad Madeleine Pyk, 67/250, färglitografi, bladstorlek 47x58 cm, tryckt av Fernand Mourlot, Paris (blindstämpel)
169159
2013-02-12