Omega herrfickur guld

Omega herrfickur guld
Omega herrfickur guld
Omega herrfickur guld
Omega herrfickur guld

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OMEGA, herrfickur, omkring 1905, märkt i verk/urtavla/boett, förgyllt 19,5´´´ verk, nr 2520533, skruvade stenar, ankargång, vit urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, slät savonettboett av guld 18 k, monogram AH, diameter 54 mm, total vikt 131,5 g

Smärre kantbucklor, invändig gravyr

169168

2013-04-20