Klubbat för:
11 000 SEK
1 500 SEK
BÄGARE, silver, 1700-tal, Henrik Köhler (1728-1778), Vadstena, svisselerad dekor, graverad monogram PJS CAD, spår av invändig förgyllning, höjd ca 9 cm, vikt ca 50 g
169169
2013-02-10