Lars-Olov Laraeus oljemålning
Closed
2013-02-11
169197
| Sold for | 1 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
LARAEUS, Lars-Olov (1913-1981): Nakenmodell, signerad Laraeus, olja på duk, 39x62 cm