Lars-Olov Laraeus oljemålning

Lars-Olov Laraeus oljemålning
Lars-Olov Laraeus oljemålning
Lars-Olov Laraeus oljemålning
Lars-Olov Laraeus oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARAEUS, Lars-Olov (1913-1981): Nakenmodell, signerad Laraeus, olja på duk, 39x62 cm

169197

2013-02-11