Johan Fredrik Martin

Johan Fredrik Martin
Johan Fredrik Martin

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARTIN, Johan Fredrik (1755-1816): "Stockholm sedt från mose-backe på södermalm", efter förlaga av Elias Martin, ur Svenska Vyer No 1, etsning, 46x60 cm

Skador, hanteringsveck

169210

2013-02-11