Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MARTIN, Johan Fredrik (1755-1816): "Stockholm sedt från mose-backe på södermalm", efter förlaga av Elias Martin, ur Svenska Vyer No 1, etsning, 46x60 cm
Skador, hanteringsveck
169210
2013-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här