Caroline af Ugglas färgserigrafier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AF UGGLAS, Caroline, (född 1972): (2) Stilleben, signerade och numrerade C. Ugglas, 71/100, 72/100, färgserigrafi, 55x68 cm

169211

2013-02-11