Bela Hradil oljemålning

Bela Hradil oljemålning
Bela Hradil oljemålning
Bela Hradil oljemålning
Bela Hradil oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HRADIL, Bela (född 1885-1968): I snickarboden, signerad Hradil, olja på duk, 54x43 cm

169219

2013-02-11