Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KINMANSSON, Lars Gustav (1822-1887):Kustbild med segelfartyg, signerad och daterad G Kinmansson 1852, olja på duk uppfordrad på pannå, 23x30 cm
Litet hål i kanten
169225
2013-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här