Lars Gustav Kinmansson oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KINMANSSON, Lars Gustav (1822-1887):Kustbild med segelfartyg, signerad och daterad G Kinmansson 1852, olja på duk uppfordrad på pannå, 23x30 cm

Litet hål i kanten

169225

2013-02-11