Klockställ gjutjärn
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
KLOCKSTÄLL, 2 st., snarlika, gjutjärn, 18/1900-tal, 26,5 resp 28 cm, delvis bemålade
Kuntoraportti
Slitage
169233
Päivämäärä:
2013-02-11