Klockställ gjutjärn

Klockställ gjutjärn
Klockställ gjutjärn
Klockställ gjutjärn
Klockställ gjutjärn
Klockställ gjutjärn
Klockställ gjutjärn

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

KLOCKSTÄLL, 2 st., snarlika, gjutjärn, 18/1900-tal, 26,5 resp 28 cm, delvis bemålade

Kuntoraportti

Slitage

169233

Päivämäärä:

2013-02-11