Peder Duke olja

Peder Duke olja
Peder Duke olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DUKE, Peder (1938-2003): "Ljusglimtar", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 2002, olja på duk, 86x82 cm

169238

2013-02-16