Wilhelm Wik olja

Wilhelm Wik olja
Wilhelm Wik olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WIK, Wilhelm (1897-1987): "Ljuset i fjärran", signerad på baksidan Wilhelm Wik, olja på duk, 73x60 cm

169239

2013-02-16